Hakkımızda

1982 yılında Selim AKYOL tarafından ağırlıklı olarak KAPORTA işleri yapımı için KAYSERİ' nin yeni sanayi sitesinde AKYOL kaporta isminde faaliyetlerine başlamıştır.
Bu tarihten itibaren AKYOL kaporta kaliteli hizmet anlayışı, müşteri memnuniyeti organizasyonu, kaliteli yönetim anlayışı ve branşında KAYSERİ ve TÜRKİYE' nin önde gelen otomotiv şirketlerinden biri olmayı hedefleyerek yola çıkmıştır.

AKYOL KAPORTA zamanın getirmiş olduğu değişiklikleri zamanında ve yerinde takip ederek servisleşme yoluna gitmiştir. İlk olarak teknolojik bakımdan kendini geliştirmesi ve her dalda uzman ekip ve ekipmanlarıyla birlikte ikinci bir isim alarak AKIŞIK OTOMOTİV SER HİZ.SAN.TlC.LTD. ŞTÎ. Olmuştur.

Günümüzde otomotiv sektöründe marka ve model ayrımı yapmadan KAPORTA, BOYA, ELEKTÎRİK, MEKANİK, DÖŞEME, CAM, MAKAS, ŞASE, FREN, DAMPER vs. işçiliklerinde profesyonel ve ekonomik çözümler üretilmiştir.

AKIŞIK OTOMOTİV anlaşmalı sigorta şirketleri ile kasko ve trafik hasarlarında en kaliteli şekilde müşterilerine hizmet vermektedir.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz. İletişim